HAKKIMIZDA

BAYTİMUR İNŞAAT 1984 Yılından bu yana farklı mühendislik disiplinlerini birleştiren bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Kendi içinde oluşturduğu başarılı sistem ile çalışmalarını sürdüren firmamız, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2000 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

BAYTİMUR İNŞAAT firması olarak Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Arazi Toplulaştırma Projeleri, Dünya Bankası Havza Islahı Projeleri, Avrupa Birliği Kırsal Altyapı Projeleri, DSİ Yer Altı ve Yer üstü Sulama Projeleri, Köy İçme Suları, Kanalizasyon ve AG-OG Projeleri, Sayısal Kadastral Harita Yapım İşleri,

Üst Yapı (Konut, Okul, Afet Evleri, Askeri Binalar vs.) gibi birçok projeyi başarıyla tamamlamış olup, halen de bu gibi birçok alanda proje taahhütlerini yerine getirmeye devam etmektedir.

0


TAMAMLANAN PROJE

0


MAKİNA PARKI

0


ÇALIŞAN SAYISI

0


DEVAM EDEN PROJE

2010 yılından bu yana Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri kurumu ile ortak çalışmamız sonucu kapalı sistem sulama işlerimiz ile 11000 hektar tarımsal arazi sulamaya açılmış bu işler bünyesinde 2600 adet sanat yapısı 210 km servis yolu, regülatör ve bentler tamamlanmıştır.

Devam eden 9 projemiz ile farklı illerde toplam 25000 hektarlık alana su sağlayacak baraj ve gölet imalatını tamamlamış olacağız.


Taşkın koruma çalışmalarımız ile farklı illerde 35 km lik drenaj ve taşkın koruma imalatlarımız tamamlanmıştır. Projeler kapsamında menfez ve köprü hizmete alınmıştır.